Adres
Karmelicka 31, 31-131 Kraków
Telefon
12 633 33 57
    //Tekst odpowiada za dolną część tekstu bannera
  • Mamy Moc! Inauguracja Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej Inauguracja Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej
  • Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski na Rok Kościuszkowski
  • Harcerstwo? To proste! To proste!
  • Zlot ZHP Gdańsk 2018 nie jutro!
Święto Chorągwi Krakowskiej1 Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski2 Harcerstwo? To proste!3 Zlot ZHP Gdańsk 20184

 

 

Co ma ze sobą wspólnego krakowski Stadion Cracovii, Jama Michalika i Klinika Ginekologii? Kto mieszkał przy ulicy Szlak 31? I dlaczego co roku na początku sierpnia o świcie na ulicy Oleandry gromadzą się krakowianie?...

W centrum miasta niespodziewanie pojawia się dziwna epidemia – epidemia niepamięci… Mieszkańcy pamiętają coraz mniej faktów związanych z rokiem 1918… Tylko oni sami mogą znaleźć antidotum… Tak zaczyna się scenariusz gier miejskich, na które chcemy Państwa zaprosić w sobotę 10 listopada.

Do udziału w grach zapraszamy 3-6 osobowe zespoły (w szczególności rodziny z dziećmi), które staną się „patrolami” rozwiązującymi liczne zadania, rozsiane po całym mieście. Wśród nich nie zabraknie pytań o marszałka Piłsudskiego, zadań sprawnościowych, taktycznych i manualnych. Uczestnikom gier pomagać będą specjalne mapki oraz inne materiały, które każdy uczestnik otrzyma na starcie. Początek o godz. 13.00 na Rynku Głównym w Krakowie – przy Wieży Ratuszowej.

Na wydarzenie zaprasza wojewoda małopolski PIotr Ćwik oraz ZHP Chorągwiew Krakowska.

 

Co ma ze sobą wspólnego krakowski Stadion Cracovii, Jama Michalika i Klinika Ginekologii? Kto mieszkał przy ulicy Szlak 31? I dlaczego co roku na początku sierpnia o świcie na ulicy Oleandry gromadzą się krakowianie?...

W centrum miasta niespodziewanie pojawia się dziwna epidemia – epidemia niepamięci… Mieszkańcy pamiętają coraz mniej faktów związanych z rokiem 1918… Tylko oni sami mogą znaleźć antidotum… Tak zaczyna się scenariusz gier miejskich, na które chcemy Państwa zaprosić w niedzielę 14 października.

Do udziału w grach zapraszamy 3-6 osobowe zespoły (w szczególności rodziny z dziećmi), które staną się „patrolami” rozwiązującymi liczne zadania, rozsiane po całym mieście. Wśród nich nie zabraknie pytań o marszałka Piłsudskiego, zadań sprawnościowych, taktycznych i manualnych. Uczestnikom gier pomagać będą specjalne mapki oraz inne materiały, które każdy uczestnik otrzyma na starcie. Początek między godz. 10.00 a 11.00 na Rynku Głównym w Krakowie – przy Wieży Ratuszowej.

Na wydarzenie zaprasza wojewoda małopolski PIotr Ćwik oraz ZHP Chorągwiew Krakowska.

800-osobowa reprezentacja naszej Chorągwi w dniach 5-17 sierpnia 2018 uczestniczy w Zlocie 100-lecia ZHP W Gdańsku!

 

Zachęcamy do śledzenia naszych kanałów, gdzie to wydarzenie jest relacjonowane na bieżąco:

https://www.facebook.com/choragiew.krakowska.zhp/

https://www.instagram.com/krakowska_zhp/

 

Oficjalne materiały prasowe ZHP: https://gdansk2018.zhp.pl/media/

 

Chorągiew to MY!

 

Już 21 września widzimy się na Inauguracji Roku Harcerskiego 2018/2019 ZHP Chorągwi Krakowskiej, którą w tym roku organizuje Hufiec Podkrakowski! 
Zapraszamy każdego zucha, wszystkich harcerzy, harcerzy starszych oraz wędrowników do przekonania się, że... MAMY MOC! 

Więcej informacji na www.inauguracja.krakowska.zhp.pl 

 

Inspektorat Lotniczy Chorągwi Krakowskiej zaprasza wszystkich chętnych harcerzy starszych, wędrowników i instruktorów na warsztaty z klejenia modeli balonów na ogrzane powietrze.
 
Warsztaty odbedą się w środę 18 kwietnia oraz we wtorek 24 kwietnia, w lokalu Komendy Chorągwi, można przychodzić od godziny 17:00 do 21:00.
 
Zapewniamy wszystkie materiały.

Planujemy skleić 100 balon, które 2 maja wspólnie wypuscimy w powietrze.
 
Gorąco zapraszamy!!!
 
 
 
Jeśli chciałbys/chciałabys sie nauczyć sklejać balony, a termin Ci nie odpowiada, zadzwoń/ wyslij sms'a lub napisz do phm. Tomasza Gniadka tel. kontaktowy: 600-150-850 e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZHP Chorągiew Krakowska © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. | bip logo Biuletyn Informacji Publicznej