• Mamy Moc! Inauguracja Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej Inauguracja Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej
Święto Chorągwi Krakowskiej1 Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski2 Harcerstwo? To proste!3 Zlot ZHP Gdańsk 20184

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa zaprasza na grę miejską dla młodzieży „Sekrety Pana Ignacego”

Ignacy Krieger, ceniony krakowski fotograf, poszukuje zdolnych i pracowitych, a przy tym sprytnych pomocników do pracy w swoim atelier. Od kandydatów oczekuje się detektywistycznego zacięcia – dociekliwości, rezolutności, a przede wszystkim pragnienia przeżycia przygody.

Chętni proszeni są o stawienie się pod Pałacem Krzysztofory przy Rynku Głównym 35 w sobotę, 9 maja, punktualnie o godzinie 12.

Miejsce zbiórki: Pałac Krzysztofory, Rynek Główny 35

Start: 9 maja (sobota), godz. 12:00

Uczestniczy zostaną podzieleni na zespoły (maksymalnie pięcioosobowe). Prosimy o zabranie sprzętu umożliwiającego fotografowanie (aparat, telefon komórkowy) – wystarczy jeden na grupę.

Pierwszeństwo dla osób z rezerwacją (Centrum Obsługi Zwiedzających, tel.: 12 426 50 60; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Dział Edukacji
Muzem Historyczne Miasta Krakowa