Zlot ZHP Gdańsk 20181 Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski2 Harcerstwo? To proste!3

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie wszystkich instruktorów ZHP Chorągwi Krakowskiej wspierających pracę drużynowych.

Kiedy: 25.11.2017 to główny dzień tego wydarzenia, które zakończy się ogniskiem w godzinach późno wieczornych, dlatego będzie możliwość noclegu za dodatkową opłatą, oczywiscie z dodatkowymi atrakcjami

Gdzie: Kraków. całe miasto, ponieważ uczymy w działaniu!

Organizatorzy: Wyjątkowi ludzie kochający to co robią i specjalizujący się w programie, czyli referaty metodyczne choragwi i zespół programowy.

Koszt: 20 zł, dla tych co zostaną na noc- 40 zł. W zamian za to otrzymasz:

-  super materiały,

-  ogromną wiedzę i umiejetności,

-  świetną zabawe,

-  super przygodę,

-  obiadek,
i... NIESPODZIANKĘ!

Warszaty kierowane są do wszytkich instruktorów wspierajacych i tych, którzy chcą wspierać pracę drużynowych (min. namiestnicy, członkowie namiestnictw, programowcy, szefowie zespołów programowych i ich członkowie).

Zgłoszenia: online http://tiny.pl/gp2rn

Po zgłoszeniu otrzymasz wiadomość z dalszą instrukcją!

ZGŁOSZENIA DO 13.11.2017

Masz pytania? Pisz!