• Święto Chorągwi Krakowskiej Rynek Główny w Krakowie
Święto Chorągwi Krakowskiej1 Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski2 Harcerstwo? To proste!3 Zlot ZHP Gdańsk 20184

Inspektorat Lotniczy Chorągwi Krakowskiej zaprasza wszystkich chętnych harcerzy starszych, wędrowników i instruktorów na warsztaty z klejenia modeli balonów na ogrzane powietrze.

Warsztaty odbedą się w środę 18 kwietnia oraz we wtorek 24 kwietnia, w lokalu Komendy Chorągwi, można przychodzić od godziny 17:00 do 21:00.

Zapewniamy wszystkie materiały.

Planujemy skleić 100 balon, które 2 maja wspólnie wypuscimy w powietrze.

Gorąco zapraszamy!!!

Jeśli chciałbys/chciałabys sie nauczyć sklejać balony, a termin Ci nie odpowiada, zadzwoń/ wyslij sms'a lub napisz do phm. Tomasza Gniadka tel. kontaktowy: 600-150-850 e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.