Adres
Karmelicka 31, 31-131 Kraków
Telefon
12 633 33 57
    //Tekst odpowiada za dolną część tekstu bannera
  • Zlot ZHP Gdańsk 2018 nie jutro!
  • Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski na Rok Kościuszkowski
  • Harcerstwo? To proste! To proste!
Zlot ZHP Gdańsk 20181 Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski2 Harcerstwo? To proste!3

 

Zapraszamy!

 

www.inauguracja.krakowska.zhp.pl

Oddajemy w Wasze ręce propozycje programową ZHP Chorągwi Krakowskiej

Zauważ człowieka i...
... uśmiechnij się do niego! czyli bądź życzliwy, przyjazny z ochotą pomagaj innym

... poznaj go! jego zainteresowania, hobby, talenty ale również jego historię aby go lepiej zrozumieć.

... bądź z nim czyli poświeć mu swój czas, pomagaj!

... działaj czyli podejmuj służbę na rzecz drugiego człowieka, tego, którego nie dostrzegałeś wcześniej, tego mijanego codziennie.. i tego, którym sam jesteś, odpowiedz na jego potrzeby, zmieniaj siebie, czyli zostaw świat trochę lepszym niż go zastałeś.

Niech ta propozycja będzie dla Ciebie inspiracją do podejmowania działań z drużyną, których głównym celem będzie rozwój duchowy, rozwijanie dobroci i wrażliwości względem drugiego.

W najbliższym czasie, szczególnie zachęcamy do realizacji zbiórek, zadań związanych ze ŚDM. 

 

 

Подробнее на сайте: https://ducauto.ruhttps://leorealty.ruhttps://qualcomp.ru https://queauto.ruhttps://computertip.ruhttps://teocreditus.ruhttps://houserich.ru http://miratalk.com/ https://leostroi.ruhttps://sedoauto.ruhttps://boldomstroi.ruhttps://holdcomputer.ru
https://houseleux.ruhttps://comphitech.ru https://elcomputer.ru

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie filmowym!

Szczegóły w regulaminie:

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (REGULAMIN KONKURSU.pdf)REGULAMIN KONKURSU.pdf

W imieniu komendanta Chorągwi, komendanta turnieju oraz koordynatorów bardzo serdecznie dziękujemy wam za przybycie do Krakowa i zdrową rywalizację w duchu Fair Play. 
Tym samym zapraszamy za rok!

 

GALERIA SCOUT CUP

Podajemy wyniki V edycji turnieju!

Kat. I męska.
I miejsce: Preria
II miejsce: Czchowskie Orły

Kat. II męska.
I miejsce: Preria
II miejsce:CKM Byszew
III Miejsce: Mali Ruczajanie

Kat. III OPEN męska.
I miejsce: Jelonki
II miejsce: Nowa Huta
III miejsce: Duma Żółtego 

Kat. IV żeńska.
I miejsce: Przedmarańcza
II miejsce: Iskra Waganowice
III miejsce: Bo jak nie my to kto?

Kat. V żeńska.
I miejsce: Andrychowskie Orlice
II miejsce: Czarna Trzynastka
III miejsce: Lwice Południa 

Nagrody Indywidualne.
Najlepszy Bramkarz
Kat. I: Piotr Grabka
Kat. II: Miłosz Skalski
Kat. III: Paweł Grabka
Kat. IV: Weronika Urban
Kat. V: Ola Poręba

Najlepszy Strzelec:
Kat. I: Patryk Sznajder
Kat. II: Grzegorz Adamczyk
Kat. III: Dawid Bucki
Kat. IV: Natalia Zwierz
Kat. V: Weronika Smaza

Najlepszy Zawodnik:
Kat. I: Grzegorz Zięba 
Kat. II: Mikołaj Czechowski
Kat. III: Tomasz Kosik
Kat. IV: Wiktoria Nowak
Kat. IV: Nagroda Specjalna: Gabriela Dukat 
Kat. V: Paulina Stachurska

ZHP Chorągiew Krakowska © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. | bip logo Biuletyn Informacji Publicznej