• Święto Chorągwi Krakowskiej Rynek Główny w Krakowie
Święto Chorągwi Krakowskiej1 Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski2 Harcerstwo? To proste!3 Zlot ZHP Gdańsk 20184

Komisje Rady Chorągwi w dniu 18 stycznia 2015 r. ukonstytuowały się, wybierając spośród siebie przewodniczących.

Rada pracuje dwoma komisjami do spraw uchwał i do spraw planów operacycjnych. Taki podział pomoże rozdzielić pracę legislacyjną ustanowioną przez Statut ZHP oraz pozwoli sprawnie pracować nad planami operacyjnymi i strategią ZHP w naszej chorągwi.

Szczegóły zadań rad chorągwi znajdują się w Statucie ZHP, regulaminie Rady oraz podstronie "Skład".

W dniu 18 paździenika 2014 r. w siedzibie Urzędu Miasta Krakowa odbył się XX Zjazd Zwykły ZHP Chorągwi Krakowskiej.

Zjazd podsumował pracę wszystkich władz chorągwi, przyjął uchwały i stanowiska, w tym program rozwoju chorągwi.

Na koniec Zjazd wybrał nowy skład Rady Chorągwi.

W dniu 27 listopada 2014 r. w siedzibie komendy chorągwi, obradowała Rada Chorągwi. W spotkaniu uczestniczyło 10 członków Rady (91%) oraz zaproszeni goście.