• Mamy Moc! Inauguracja Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej Inauguracja Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej
Święto Chorągwi Krakowskiej1 Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski2 Harcerstwo? To proste!3 Zlot ZHP Gdańsk 20184

Inspektorem Ochrony Danych w ZHP Chorągwi Krakowskiej

jest druhna Dominika Moskal.

Poniżej zamieszczamy dane kontaktowe do inspektora:

fax. +48 12 634 44 40

W dniu 27 listopada 2014 r. w siedzibie komendy chorągwi, obradowała Rada Chorągwi. W spotkaniu uczestniczyło 10 członków Rady (91%) oraz zaproszeni goście.

Komisje Rady Chorągwi w dniu 18 stycznia 2015 r. ukonstytuowały się, wybierając spośród siebie przewodniczących.

Rada pracuje dwoma komisjami do spraw uchwał i do spraw planów operacycjnych. Taki podział pomoże rozdzielić pracę legislacyjną ustanowioną przez Statut ZHP oraz pozwoli sprawnie pracować nad planami operacyjnymi i strategią ZHP w naszej chorągwi.

Szczegóły zadań rad chorągwi znajdują się w Statucie ZHP, regulaminie Rady oraz podstronie "Skład".