• Mamy Moc! Inauguracja Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej Inauguracja Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej
Święto Chorągwi Krakowskiej1 Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski2 Harcerstwo? To proste!3 Zlot ZHP Gdańsk 20184

W sobotę 27 października 2018 roku, w Muzeum Historycznym Mista Krakowa - Pałacu Krzysztofory, XXII Zjazd Zwyczajny ZHP Chorągwi Krakowskiej obradował nad przyszłością Związku Harcerstwa Polskiego w Małopolsce oraz dokonał wyboru nowych władz, w tym Rady Chorągwi Krakowskiej.

Skład Rady Chorągwi 2018-2022:

• hm. Maksym Pękosz - przewodniczący
  • hm. Anna Hałatek - zastępczyni przewodniczącego
  • phm. Izabella Ziółkowska
  • phm. Ewelina Kostaś-Tarnowska
  • phm. Anna Gęgotek
  • hm. Olga Grabowska
  • phm. Małgorzata Kluszczyńska
  • phm. Joanna Krajcarz
  • phm. Michał Zięba
  • phm. Tomasz Gniadek
  • phm. Hanna Urbańczyk

W dniu 27 listopada 2014 r. w siedzibie komendy chorągwi, obradowała Rada Chorągwi. W spotkaniu uczestniczyło 10 członków Rady (91%) oraz zaproszeni goście.

Komisje Rady Chorągwi w dniu 18 stycznia 2015 r. ukonstytuowały się, wybierając spośród siebie przewodniczących.

Rada pracuje dwoma komisjami do spraw uchwał i do spraw planów operacycjnych. Taki podział pomoże rozdzielić pracę legislacyjną ustanowioną przez Statut ZHP oraz pozwoli sprawnie pracować nad planami operacyjnymi i strategią ZHP w naszej chorągwi.

Szczegóły zadań rad chorągwi znajdują się w Statucie ZHP, regulaminie Rady oraz podstronie "Skład".

ZHP Chorągiew Krakowska © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. | bip logo Biuletyn Informacji Publicznej | Polityka prywatności