• Mamy Moc! Inauguracja Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej Inauguracja Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej
Święto Chorągwi Krakowskiej1 Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski2 Harcerstwo? To proste!3 Zlot ZHP Gdańsk 20184

"Azymut Trzeźwości 2018" to program profilaktyczny skierowany do dzieci i młodzieży z terenu miasta Krakowa. Jego program ma na celu zwiększenie świadomości w temacie negatywnych skutków uzależnień od alkoholu i narkotyków a także tych które związane są z nowymi technologiami. Poprzez zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży w formie cyklicznych spotkań, mamy możliwość dialogu, co przekłada się na uzupełnienie działań wychowawczych prowadzonych przez rodzinę i szkołę.

Wszelkie szczegóły programu dostępne są w siedzibie Związku Harcerstwa Polskiego Chorągwi Krakowskiej przy ulicy Karmelickiej 31 w Krakowie oraz pod numerem telefonu 12 633 33 57.

Projekt współfinansowany jest ze środków Miasta Krakowa

Partnerzy: