• Mamy Moc! Inauguracja Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej Inauguracja Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej
Święto Chorągwi Krakowskiej1 Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski2 Harcerstwo? To proste!3 Zlot ZHP Gdańsk 20184

Przedstawiamy listę delegatów ZHP Chorągwi Krakowskiej na XL Zjazd ZHP, który w dniach 7-10 grudnia 2017 roku będzie miał miejsce w Warszawie.

Lp. imię nazwisko przydział służbowy okręg wyborczy hufców e-mail
hm. Mariusz Siudek Hufiec Podkrakowski komendant chorągwi Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
phm. Margarett Antonik Hufiec Podhalański Hufiec Podhalański i Hufiec Jordanów Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
hm. Kinga Delimata Hufiec Gorlice Hufiec Gorlice i Hufiec Nowy Sącz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
phm. Anna Drabik Hufiec Tarnów Hufiec Tarnów i Hufiec Bochnia Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
phm.  Tomasz Gniadek Hufiec Kraków - Krowodrza Hufiec Kraków-Krowodrza, Hufiec Brzesko i Chorągiew Krakowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
phm. Anna Hałatek Hufiec Wieliczka Hufiec Wieliczka i Hufiec Kraków-Śródmieście Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
hm. Marcin Homel Hufiec Ziemi Wadowickiej Hufiec Ziemi Wadowickiej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
phm. Jakub  Jasek Hufiec Myślenice Hufiec Myślenice i Hufiec Gorczański Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
hm. Michał Łesyk Hufiec Kraków - Podgórze Hufiec Kraków - Podgórze Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
phm. Magdalena  Łuszcz Hufiec Kraków - Nowa Huta Hufiec Kraków- Nowa Huta i Hufiec Oświęcim Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
hm. Jarosław Porański Hufiec Kraków - Nowa Huta Hufiec Kraków- Nowa Huta i Hufiec Oświęcim Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
pwd. Patryk  Smółka Hufiec Trzebinia Hufiec Trzebinia i Hufiec Krzeszowice Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
phm. Artur Walkowiak Hufiec Andrychów Hufiec Andrychów i Hufiec Kęty Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
phm. Sylwia Wójcik Hufiec Kraków - Podgórze Hufiec Kraków - Podgórze Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
phm. Michał  Zięba Hufiec Podkrakowski Hufiec Podkrakowski i Hufiec Olkusz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.