• Święto Chorągwi Krakowskiej Rynek Główny w Krakowie
Święto Chorągwi Krakowskiej1 Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski2 Harcerstwo? To proste!3 Zlot ZHP Gdańsk 20184

Komenda ZHP Chorągwi Krakowskiej zaprasza delegatów oraz małopolskich instruktorów na otwarte spotkanie z wszystkimi kandydatami na funkcję Naczelnika ZHP na zbliżającym się 40. Zjeździe ZHP, który w dniach 7-10 odbędzie się w Warszawie.

Druhna hm. Jolanta Kreczmańska, druhna hm. Anna Nowosad oraz druh hm. Krzysztof Budziński zaprezentują swoje kandydatury oraz odpowiedzą na nurtujące Was pytania dotyczące przyszłości Związku.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 13 listopada 2017 roku o godzinie 17:30 w lokalu komendy ZHP Chorągwi Krakowskiej.

Gorąco zachęcamy do udziału w tym niecodziennym spotkaniu!

WYDARZENIE NA FACEBOOKU