• Mamy Moc! Inauguracja Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej Inauguracja Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej
Święto Chorągwi Krakowskiej1 Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski2 Harcerstwo? To proste!3 Zlot ZHP Gdańsk 20184

Spółki komunalne: KHK SA, MPWiK SA, MPK SA, MPEC SA oraz MPO sp. z o. o. wraz z harcerzami z miejskich hufców Chorągwi Krakowskiej ZHP zapraszają na uroczyste przekazania Betlejemskiego Światła Pokoju.

Światło wraz ze świątecznymi życzeniami zostanie przekazane 19 grudnia o godzinie 17:00 w kilku wybranych miejscach w mieście, a towarzyszyć mu będą pięknie rozświetlone choinki od spółek komunalnych. Choinki pojawią się w pięciu miejscach Krakowa: na Rondzie gen. Maczka (DH Wanda), na Placu Wolnica, na Placu Szczepańskim, na zieleńcu pod domem handlowym Jubilat oraz na Placu Centralnym. We wtorek o godzinie 17:00 we wszystkich tych miejscach na raz rozbłysną światełka zwiastujące nadchodzący, świąteczny czas. Choinki będą gościły w tych miejscach przez cały okres świąteczno-noworoczny.