Adres
Karmelicka 31, 31-131 Kraków
Telefon
12 633 33 57
    //Tekst odpowiada za dolną część tekstu bannera
  • Mamy Moc! Inauguracja Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej Inauguracja Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej
  • Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski na Rok Kościuszkowski
  • Harcerstwo? To proste! To proste!
  • Zlot ZHP Gdańsk 2018 nie jutro!
Święto Chorągwi Krakowskiej1 Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski2 Harcerstwo? To proste!3 Zlot ZHP Gdańsk 20184

Spółki komunalne: KHK SA, MPWiK SA, MPK SA, MPEC SA oraz MPO sp. z o. o. wraz z harcerzami z miejskich hufców Chorągwi Krakowskiej ZHP zapraszają na uroczyste przekazania Betlejemskiego Światła Pokoju.

Światło wraz ze świątecznymi życzeniami zostanie przekazane 19 grudnia o godzinie 17:00 w kilku wybranych miejscach w mieście, a towarzyszyć mu będą pięknie rozświetlone choinki od spółek komunalnych. Choinki pojawią się w pięciu miejscach Krakowa: na Rondzie gen. Maczka (DH Wanda), na Placu Wolnica, na Placu Szczepańskim, na zieleńcu pod domem handlowym Jubilat oraz na Placu Centralnym. We wtorek o godzinie 17:00 we wszystkich tych miejscach na raz rozbłysną światełka zwiastujące nadchodzący, świąteczny czas. Choinki będą gościły w tych miejscach przez cały okres świąteczno-noworoczny.

 

ZHP Chorągiew Krakowska © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. | bip logo Biuletyn Informacji Publicznej