• Mamy Moc! Inauguracja Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej Inauguracja Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej
Święto Chorągwi Krakowskiej1 Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski2 Harcerstwo? To proste!3 Zlot ZHP Gdańsk 20184

Z ogromnym smutkiem informujemy, że na wieczną wartę odszedł druh, pułkownik, żołnierz Armii Krajowej Jerzy Pertkiewicz - wybitna postać, honorowy obywatel Miasta Tarnowa.

Msza Święta Pogrzebowa hm. Jerzego Pertkiewicza HR, odbędzie się w środę 4 lipca 2018 r., o godzinie 13.00, w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tarnowie na Burku.Po mszy nastąpi odprowadzenie Zmarłego do grobowca na Starym Cmentarzu.