• Mamy Moc! Inauguracja Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej Inauguracja Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej
Święto Chorągwi Krakowskiej1 Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski2 Harcerstwo? To proste!3 Zlot ZHP Gdańsk 20184

W ramach realizacji zadania referaty ratownicze Hufca ZHP Kraków-Podgórze, Hufca ZHP Kraków Śródmieście oraz ZHP Chorągwi Krakowskiej planują zorganizowanie cyklu spotkań (6x3h) szkoleniowo-warsztatowych z zakresu udzielania pierwszej pomocy (dla swoich członków - 36 uczestników), a także promocji zdrowego stylu życia oraz troski o zdrowie swoje i najbliższych pod hasłem „Scout AID”.

Warsztaty „Scout AID” skierowane będą do wszystkich grup społecznych, zróżnicowanych także pod względem wieku i doświadczenia. (6 spotkań po 4 godziny w wybranych szkołach podstawowych i gimnazjach na terenie Krakowa) oraz (3 spotkania po 2 godziny z kręgami seniora działającymi na terenie Krakowa). Ponadto planowane jest zorganizowanie Wędrowniczego Kursu Pierwszej Pomocy (24 osoby w wieku szkoły średniej).

Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków

Partnerzy: