Scout Cup

Serdecznie zapraszamy do serca Małopolski – Krakowa, na VIII edycję naszego harcerskiego Turnieju, zorganizowanego przez ZHP Chorągiew Krakowską.
Turniej ma na celu integrację między harcerzami i świetlicami podwórkowymi z całej chorągwi oraz szerzenie rozwoju fizycznego w środowiskach harcerskich.
W rozgrywkach mogą wziąć udział zespoły z wszystkich środowisk harcerskich chorągwi oraz świetlice podwórkowe biorące udział w projekcie „Małopolska Sieć Świetlic Podwórkowych”.

Edycja 5.08.2020:

W związku z zaistniałą sytuacją #covid19 na terenie Małopolski jesteśmy zmuszeni do odwołania spotkań kwalifikacyjnych ScoutCup.
Mamy jednak w planie rozegranie spotkań finałowych 22 sierpnia w Krakowie. Dlatego też przedłużamy termin zgłoszeń do 18 sierpnia! Wkrótce opublikujemy więcej informacji.
Wszystko oczywiście odbędzie się o ile pozwolą na to otaczające nas warunki.

Formularz rejestracyjny: otwórz
Regulamin: pobierz