Start ZHP Chorągiew Krakowska dla Ukrainy

ZHP Chorągiew Krakowska dla Ukrainy

Informacje dla harcerzy ZHP Chorągwi Krakowskiej (SharePoint) Przejrzyj informator dla wolontariuszy i uchodźców
Zostań wolontariuszem na Dworcu Głównym w Krakowie! Lokalnie dla Ukrainy – działania małopolskich hufców

Польова гра для українських родин

Пропонуємо використати пропозицію міської гри, яку підготували гарцери Союзу польського гарцерства Краківської Хоругви. Гра організована у вигляді прогулянки історичними місцями, а також пов’язаними з …

Zmiana sposobu funkcjonowania punktu informacyjnego

Zmieniamy sposób funkcjonowania punktu informacyjnego na Dworcu Głównym PKP w Krakowie. Od poniedziałku, 4 kwietnia, nasza służba będzie trwała w godzinach 6:00 – 24:00. Wolontariuszami mogą być: 🟢 członkowie …

Gra terenowa dla ukraińskich rodzin

Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Krakowska im. Tadeusza Kościuszki z okazji Święta Chorągwi serdecznie zaprasza rodziny z dziećmi do udziału w grze po Starym Mieście w Krakowie. Podczas gry będzie okazja poznać …

Podejmij służbę na rzecz Ukrainy!

Służba to fundamentalny, nieodłączny element harcerskiego wychowania, dlatego harcerki i harcerze ZHP Chorągwi Krakowskiej od samego początku z dużym zaangażowaniem włączyli się w działania pomocowe na rzecz Ukrainy. Dzięki współpracy …

Powołaliśmy sztab pomocowy

Aby jeszcze efektywniej pełnić służbę na rzecz Ukrainy, ZHP Chorągiew Krakowska powołała sztab pomocowy, którego zadaniem jest koordynowanie działań pomocowych na terenie Małopolski. W skład sztabu wchodzą: hm. …

Numer konta do przekazywania darowizn na rzecz Ukrainy

Uruchamiamy specjalny numer konta, na który można przelewać darowizny na pomoc poszkodowanym w wyniku drastycznej sytuacji na Ukrainie. Zebrane środki zostaną w całości przekazane na działania pomocowe ofiarom wojny. Numer konta: …

Uruchamiamy punkt obsługi na Dworcu Głównym PKP w Krakowie

Od soboty, 26 lutego, do odwołania harcerki i harcerze ZHP Chorągwi Krakowskiej będą pełnić służbę na dworcu PKP w Krakowie w punkcie informacyjnym dla osób, które przyjadą pociągiem z Przemyśla. Chętne osoby …

Włączamy się w zbiórkę materiałów dla mieszkańców Lwowa

ZHP Chorągiew Krakowska dołącza do zbiórki pomocowej, organizowanej przez Kraków PL.   Zbiórka odbywa się na Stadionie Miejskim przy ul. Reymonta w Krakowie. Rozpoczyna się dziś, 25 lutego, o godzinie 12:00. …