COVID-19: SZKOLENIE BHP DLA CZŁONKÓW ZHP

COVID-19: SZKOLENIE BHP DLA CZŁONKÓW ZHP

Jako organizacja mamy obowiązek przeszkolić wolontariuszy z bezpiecznych i higienicznych warunków wykonywania świadczeń. W związku z tym Główna Kwatera ZHP organizuje dwa szkolenia on-line w najbliższym tygodniu.

Szkolenia zostaną nagrane i udostępnione chorągwiom na wypadek konieczności skorzystania w terminie późniejszym. W trakcie szkoleń będzie możliwość zadawania pytań.

Szkolenie 19.03.2020 (czwartek) odbędzię się w godzinach 19.00-20.00. Link do udziału w szkoleniu

Szkolenie 20.03.2020 (piątek) odbędzie się w godzinach 19.00 – 20.00. Link do udziału w szkoleniu

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału, szczególnie osoby, które zgłosiły swoją chęć pracy jako wolontariusze na terenie Małopolski.