Kurs na stopień żeglarza jachtowego

Inspektorat Wychowania Wodnego i Morskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej organizuje intensywny kurs na stopień żeglarza jachtowego.

Po jego ukończeniu można będzie zdać państwowy egzamin na patent.

Zajęcia odbywać się będą od 31 sierpnia do 25 września 2022 roku:
– teoretyczne w środy i czwartki w godz. 18,00 – 20,30 w siedzibie Hufca ZHP Kraków-Podgórze, Rynek Podgórski 2;
– praktyczne w soboty i niedziele w godz. 9,30 – 15,00 na Stanicy Wodnej Hufca Kraków-Podgórze na Bagrach (Przystań Żeglarska AZS ul. Bagrowa 100, 30-733 Kraków).

Pierwsze zajęcia 31 sierpnia 2022 roku (środa) godz. 18,00 w siedzibie Hufca.
Kurs adresowany jest do harcerek i harcerzy (ukończone 14 lat) oraz instruktorów ZHP.

Koszt kursu dla członków ZHP 500 PLN.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń przesłana przez formularz.

Bliższe informacje, zapytania i zgłoszenia proszę kierować drogą e-mailową do Pilota Chorągwi, hm. Jerzego Klinika kpt.jacht.: jerzy.klinik@zhp.net.pl