Święto Patrona

1.46K

Święto ZHP Chorągwi Krakowskiej

Druhny i druhowie zapraszamy do wspólnego świętowania i pracy z naszym bohaterem – Tadeuszem Kościuszko.

Wspólnie na terenie całego województwa z radością harcerskim krokiem rozpocznijmy nowy rok harcerski.

29 sierpnia 2020 zapraszamy zuchów, harcerzy, harcerzy starszych, wędrowników i uczestników projektu „Małopolska Sieć Świetlic Podwórkowych” podzielonych na grupy metodyczne.

Program realizowany jest na terenie wszystkich hufców tworzących ZHP Chorągiew Krakowską.

Zgłoszenia przez formularz dostępny pod linkiem: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=Ho024XU55kyJPfw1H9RNzeqBq394x0VOtFG1QpqJpqZUMjNGNFFTOVRRWEtaN1dTWlhGWlQyTldERi4u

Formularz jest aktywny od 01.08. 2020 r. do 19.08.2020 r. do godziny 23:59.

Po 19.08.2020 r. zgłoszenia nie będą przyjmowane! Związane jest to z kwestiami organizacyjnymi. Po zgłoszeniu się patrolu na Święto Chorągwi, patrolowy otrzyma maila potwierdzającego zgłoszenie i szczegółowe informacje odnośnie programu.

Szczegóły w regulaminie: pobierz