V Pielgrzymka Harcerska ZHP Chorągwi Krakowskiej

UDOSTĘPNIJ
/
381

Zapraszamy wszystkich harcerzy, harcerzy starszych, wędrowników, instruktorów i seniorów na V Pielgrzymkę Harcerską ZHP Chorągwi Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej.

Trud wędrówki, duchowa przygoda, odkrywanie ciekawych miejsc, refleksja, wspólna indywidualną  modlitwa  oraz  niezapomniane  przeżycia  to  tylko  niektóre  cechy Pielgrzymki ZHP Chorągwi Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej. Czeka  nas  tym  razem przygoda, którą przeżyjecie  wspólnie  ze  swoją drużyną bądź patrolem. Każdy z Was wydepta swoją duchową ścieżkę do Kalwarii Zebrzydowskiej. To będzie niezwykły czas, już dziś podejmij wyzwanie i bądź z nami.

Termin: 24.04.2021
Koszt: 20 zł
Komendantka pielgrzymki: hm. Dagmara Duda
Kapelan pielgrzymki: ks. phm. Filip Pajestka
Sztab instruktorski pielgrzymki: phm. Adrianna Świerczek, hm. Halina Jaskierna, phm.Teresa  Warchał, pwd. Joanna Kręcichwost, pwd. Mariusz Macheta, phm.  Maciej Kurek.

Należy się zgłosić wypełniając formularz zgłoszeniowy: zgłoś się!

Na zgłoszenia czekamy do 15 kwietnia!

Uwaga! Pamiętajmy  o  zachowaniu wszystkich  zasad  bezpieczeństwa  sanitarnego. Zadbaj, aby każdy w Twoim patrolu posiadał maseczkę zasłaniającą noc i usta, płyn do dezynfekcji. Pamiętaj, aby wszyscy zabrali ze sobą oświadczenie dotyczące COVID-19.

Regulamin: pobierz
Propozycje tras dziennych: pobierz
Propozycje tras nocnych: pobierz

Dla osób, które mają obawy co do tego terminu, umożliwiamy zrealizowanie programu pielgrzymki harcerskiej samodzielnie, przyjeżdżając do Kalwarii Zebrzydowskiej w terminie od 25 kwietnia do 26 czerwca 2021 roku. W takim przypadku również prosimy o zgłoszenie się przez formularz zgłoszeniowy, z zaznaczeniem w punkcie opisu trasy „inny termin realizacji”