Zakończyły się zgłoszenia na Tadka!

UDOSTĘPNIJ
/
446

czyłysię12grudbia

 

Zakończyły się zgłoszenia do tegorocznej edycji Plebiscytu TADEK na najlepszych Instruktorów ZHP Chorągwi Krakowskiej 2019 roku.

Zgłoszenia do tegorocznej edycji najważniejszego Plebiscytu Instruktorskiego w Małopolsce zakończyły się 12 grudnia. Nadesłano blisko 300 zgłoszeń w 9 kategoriach. Obecnie trwa weryfikacja nadesłanych zgłoszeń, natomiast pierwsze posiedzenie Kapituły Plebiscytu odbędzie się 18 grudnia. W trakcie spotkania wyłonione zostaną piątki Nominowanych w każdej z kategorii. Ogłoszenie listy Nominowanych zaplanowane jest na 22 grudnia.

W celu zapoznania się z tegorocznym regulaminem plebiscytu, opisem kategorii, czy składem tegorocznej Kapituły, zachęcamy do odwiedzania strony Tadka – www.tadek.krakowska.zhp.pl