Inauguracja sezonu żeglarskiego

UDOSTĘPNIJ
/
539

A-hoj!
Inspektorat Wychowania Wodnego i Morskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej uprzejmie zaprasza członków Inspektoratu oraz wszystkich wodniaków Chorągwi i sympatyków na Harcerską Inaugurację Sezonu Żeglarskiego nad zalewem Bagry.
Rozpoczynamy w dniu 9 maja 2021 r. o godzinie 9:45 na terenie przystani AZS nad zalewem Bagry Wielkie – Harcerska Stanica Żeglarska Hufca Kraków-Podgórze.

Dojazd i dojście do przystani AZS – od pętli tramwajowej Mały Płaszów z ul. Lipskiej skręcamy w ul. Mierzeja Wiślana (nie skręcamy w prawo w ul. Bagrową) tylko idziemy (jedziemy) dalej ul. Mierzeja Wiślana i skręcamy w prawo do ul. Sudeckiej, która doprowadzi nas do ul. Bagrowej.Link do mapy: TUTAJ

W programie:
apel;
zajęcia żeglarskie;
żeglowanie;
grillowanie.

Zakończenie około godziny 15.

Zastępy, drużyny lub większe grupy proszone o wcześniejsze potwierdzenie przybycia.
Kontakt: artur.gorzko@zhp.net.pl
Do zobaczenia 😉