Obchody 40–lecia Komisji Historycznej

Komisja Historyczna ZHP Chorągwi Krakowskiej oraz Komitet Kopca Kościuszki w Krakowie mają zaszczyt zaprosić na sympozjum naukowe oraz uroczyste obchody 40–lecia Komisji.

Sympozjum odbędzie się w sobotę, 28 listopada 2020 r. w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym im. Tadeusza Kościuszki, al. Waszyngtona 1, 30-204 Kraków (dojazd – ul. Malczewskiego).

Planowane są m. in. wystąpienia prof. dr hab. Adama Massalskiego przewodniczącego rady Muzeum Harcerstwa, prof. KA AFM dr hab. Janusza Wojtyczy oraz dr hab. Mieczysława Rokosza prezesa Komitetu Kopca Kościuszki. Wieczorem w dniu poprzedzającym sympozjum planowane jest uroczyste ognisko/kominek.

W dniu następnym po sympozjum, w niedzielne przedpołudnie, zorganizowane zostanie zwiedzanie wybranych ekspozycji muzealnych. Szczegółowe informacje w kolejnym komunikacie.

Prosimy o potwierdzenie obecności do 12 października br. ze względu na istniejącą sytuację pandemii i potrzebę odpowiednich przygotowań. Bliższe informacje wkrótce.

Zaproszenie: pobierz