RAW – Radykalna Akademia Wizerunku

W dniach 18.09-20.09 odbędą się warsztaty fotograficzne dla szefów i członków zespołów promocji w hufcach oraz dla osób wyznaczonych w hufcach do zadań promocyjno-dokumentalnych.

Oprócz warsztatów, w piątek odbędzie się spotkanie szefów hufcowych zespołów promocji. Będzie to okazja do zapoznania się, wymiany doświadczeń oraz rozmowy na wszelkie tematy harcerskiej promocji.

Po warsztatach harcerze będą znać podstawowe pojęcia fotograficzne oraz zapoznają się z głównymi zasadami mechanizmu fotograficznego.
Harcerze zapoznają się z podstawowymi układami kompozycyjnymi zdjęć oraz dowiedzą się jakich zasad koniecznie powinni przestrzegać jeśli chcą zrobić poprawną fotografię.
Uzyskają również wiedzę z zakresu poprawnej obróbki zdjęć w programie Adobe Lightroom.

Zapewniamy Wam dostęp do konsultacji z profesjonalistami dobry zarówno na początku drogi fotograficznej jak i w jej trakcie. Poznacie wszystkie podstawowe (i nie tylko) pojęcia związane z robieniem zdjęć i ich późniejszym przygotowaniem do konsultacji.

Album ze zdjęciami: przeglądaj.