#razemPrzyOgnisku

Chorągiew Krakowska ZHP im. Tadeusza Kościuszki zaprasza do wspólnego rozpalenia ogniska i inaugurację nowego roku harcerskiego w dniach 18-20 września‼️

Zaprośmy rodzinę, znajomych, harcerzy, świetlice, spotkajmy się #razemPrzyOgnisku

Nieodłącznym elementem harcerskiego września jest Inauguracja Roku Harcerskiego. W tym roku, zważywszy na wyjątkowe okoliczności, nie jesteśmy w stanie wspólnie świętować w Brzesku.

To, że nie możemy się wszyscy spotkać, nie przeszkadza, abyśmy oddzielnie, ale razem, celebrowali nasze harcerskie święto.

Dla wszystkich, którzy wezmą udział w akcji #razemPrzyOgnisku przygotowaliśmy pamiątkowe buttony. Aby je otrzymać, musicie jedynie wypełnić formularz: zgłoś się.

Pamiętajcie o zapoznaniu się z aktualnymi Wytycznymi Głównej Kwatery ZHP dotyczące organizacji pracy harcerskiej w roku harcerskim 2020/2021 w związku ze stanem epidemii COVID-19.