Zmiana terminu Święta Patrona ZHP Chorągwi Krakowskiej

UDOSTĘPNIJ
/
2.16K
Zmiana terminu Święta Patrona ZHP Chorągwi Krakowskiej

W związku z rozwojem sytuacji epidemiologicznej związanej z występowaniem COVID-19 na terenie Chorągwi  Krakowskiej i rekomendacją Wojewody Małopolskiego Pana Piotra Ćwika  oraz mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo harcerzy i harcerek, zmianie ulega termin obchodów Święta Patrona.

Planowanym terminem tegorocznych obchodów był 21 marca. Nowa data wydarzenia zostanie podana w najbliższym czasie. Komenda ZHP Chorągwi Krakowskiej we współpracy z Referatami dołoży wszelkich starań, aby Święto odbyło się przed zbliżającymi się wakacjami.

Na prośbę Naczelniczki ZHP, prosimy komendy hufców o przesłanie  do wtorku 10 marca do godz. 17:00 wykazów przedsięwzięć planowanych do 30 kwietnia 2020 roku, w których uczestniczyć ma powyżej 100 osób, a których organizatorem są komendy.