Na wieczną wartę odszedł hm. Tadeusz Kasprzycki

UDOSTĘPNIJ
/
435
Na wieczną wartę odszedł hm. Tadeusz Kasprzycki

W dniu 15 kwietnia 2020 r. na wieczną wartę odszedł druh harcmistrz Tadeusz Kasprzycki. Druh Tadeusz od 1957 do 2020 roku pełnił nieprzerwanie służbę w Szczepie „Słoneczne Drogi” w Hufcu Kraków – Krowodrza. Pełnił funkcje komendanta Szczepu w latach 1976-1980.

Był również członkiem Inspektoratu Lotniczego Chorągwi Krakowskiej oraz Kapituły Odznaki Harcerskiego Inspektoratu Lotniczego przy inspektoracie lotniczym Głównej Kwatery.

Druh Tadeusz Kasprzycki był dla środowiska nieocenionym wsparciem i pomocą. Pozostawił w instruktorach i harcerzach trwałe dziedzictwo umocnionych harcerskich charakterów, rozbudzonych pasji i wartości. W pamięci środowiska pozostanie na zawsze. Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny zmarłego i wszystkich bliskich mu osób.

Komenda Hufca Kraków-Krowodrza